Настав час написати про людей, які роблять добро і не чекають за це подяки

Настав час написати про людей, які роблять добро і не чекають за це подяки чи розголосу, тих, які в тилу роблять тьму роботи, щоб хлопцям на передовій було легше виконувати свою роботу і обороняти нашу рідну землю, нашу Україну. Я тішусь, що у мого чоловіка є такі друзі, «Справжні друзі», що є стільки небайдужих знайомих.
Трішки більше тижня тому, чоловік при розмові з товаришем, сказав, що йому вкрай потрібна машина, бо до позицій нема чим добиратись, той ж друг за добу обдзвонив спільних друзів за кордоном, за 3 доби машина була знайдена. Кажуть нам: « Та як ви перегоните її з-за кордону, мужиків не випускають», але й тут на поміч стали наші подруги, за добу машина була в Україні. Виникає питання, навколо проблеми з паливом, чим заправити? Але й тут підключились друзі й знайомі. І так за тиждень часу, машина з Чехії вже прибула на позиції і почала виконувати свої завдання! Знаєте, я аж тепер зрозуміла, що таке справжня чоловіча дружба і що означає приказка :
«З світу по нитці, вийде сорочка»!
Я від себе, від Романа і його побратимів хочу усім подякувати за підтримку і допомомогу, за ваш незламний дух, віру в перемогу! Разом ми сила! Не всіх вдалось відмітити, хто причетний до доброї справи, бо є ті, яких немає в соцмережах, Романові друзі з-за кордону🇺🇦💛💙❤️❤️❤️

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*