КОЖНА МРІЯ ДИТИНИ – ПОТРЕБУЄ РЕАЛІЗАЦІЇ, бо В ДІТЯХ НАША НЕСКОРЕНІСТЬ І ПЕРЕМОГА

Сьогодні, 16 грудня продовжує своє життя соціальний проект #Реалізуй_МРІЮ_Дитини, що народився у мирній країні та думаю значущість і значимість отримав лише тепер, у час війни.
‼️Бо лише тепер, ми всі знаємо ціну життя, ціну МРІЇ, а особливо дитячої… і особливо тої дитини, чий тато віддав своє життя за Україну.
♥️Сьогодні, дякуємо благодійникам , що реалізували мрії двох дітей.
❤️Щирі слова вдячності генеральному директору Марківу Петру Петровичу та працівникам ТЗОВ «ЛЕОНІ Варінг Системс УА ГмбМ», що реалізували мрію Марічки Бойчук, доньки загиблого Бойчука Володимира Романовича, що був вбитий 13 вересня 2022р. руснею у Миколаївській області під селищем Тернові Поди.У зв’язку з тривожним нинішнім, днем подарункову мрію Марічки передано її мамі Ірина Бойчук
❤️Дякуємо благодійниці Наталія Стойко , яка вже вдруге бере участь у проекті #Реалізуй_МРІЮ_Дитини, в якому втілила мрію випускника Стрийського вищого художнього професійного училища, за спеціальністю «Перукар» Ернеста Трембіцького, а нині – це солдат ЗСУ. Сьогодні п. Наталя напередодні Святого Миколая реалізовувала мрію Вікторії і передано подаруночки дідусем Петром Шинкарем.
‼️Дякуємо всім тим, хто дбає за мрію дітей.
Віримо, що сила духу українців допоможе нам у нашій незламності! І хай збувається кожна дитяча мрія, навіть не зважаючи на ракетні атаки по Україні .
🇺🇦ТРИМАЄМО СТРІЙ УКРАЇНСТВА РАЗОМ!🇺🇦

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*