КАРТИНА «З НАДІЄЮ НА МИР» (Гомін волі)

Сьогодні усі наші помисли та справи ми здійснюємо з думками про мир. У Стрийському районному гуманітарному штабі «Клаптик Надії» успішно реалізовують мистецький проект з промовистою назвою «З НАДІЄЮ НА МИР» в межах міжнародного проекту культурної дипломатії: #KLAPTYK_NADIYI_UA».
.
Днями до нього долучився стрийський художник Тарас Сорочак, провівши майстер-клас із живопису для волонтерів штабу та їхніх гостей.
.
На подвір’ї біля «Клаптику Надії» зібралося в очікуванні творчого дива чимало людей різного віку. Вже не вперше Тарас Сорочак проводить такі публічні уроки з образотворчого мистецтва з благородною місією. Цього разу малювали букет бузку. Адже саме у травні пік цвітіння пахучого дерева. За словами митця головне, щоб художники-аматори передавали свої емоції. Використовували тільки яскраві, ніжні барви. Кожен охочий міг підійти до полотна і під керівництвом художника зробити кілька мазків з яких у результаті вийшла чудова, життєствердна картина.
.
За словами керівниці штабу волонтерів Ольги Боднар, цю спільну художню роботу мають продати на імпровізованому аукціоні в Києві, зокрема, в стінах Верховної ради України. За виручені кошти можна буде придбати необхідні речі для бійців ЗСУ. Символічно, що майстер-клас об’єднав українців практично з різних міст: Київ, Харків, Миргород, Херсон, Курахове, Ірпінь, Кропивницький, Вінниця, Миколаїв, Луганськ, Суми, Стрий.
.
Ідея провести благодійне мистецьке дійство належить волонтерці, письменниці Зоряні Кіндратишин.
Директор Туристичного інформаційного центру Стрийщини Олександр Сікора забезпечив технічне озвучення заходу.
.
Поки одні малювали, інші талановиті волонтери співали патріотичні пісні. Так народилася нова картина «З НАДІЄЮ НА МИР». Нехай наш, стрийський букет бузку тішить око небайдужих благодійників, а виручені кошти стануть в нагоді волонтерам.
_______________________
Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*